Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki Gniazdków – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek na Mazowszu

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

24 000 zł16 965 m² 1,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki Rolne i Leśne na sprzedaż: do sprzedaży 3 działki rolne w miejscowości Gniazdków. nr 118 - powierzchnia - 1.1487 m2 nr 119 - powierzchnia - 3345 m2 nr 1104 - powierzchnia - 2133 m2 RV.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka rolno-budowlana przy lesie Kłudzie

Kłudzie(Gniazdków + 12 km)

280 000 zł29 600 m² 94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Duża działka rolna 2,96 ha z możliwością podziału pod inwestycje blisko Wisły w Kłudziu gm. Solec n/wisłą pow. lipski. Działka -powierzchnia 2,96 ha -kształt prostokątny Wymiary:.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna ogrodzona Uściąż

Uściąż(Gniazdków + 15 km)

380 000 zł13 000 m² 29,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Marzysz o własnym kawałku raju w otoczeniu natury? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę - działka budowlano-rolna o powierzchni około 13 000 m , położona w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna z dojazdem asfaltowym Opole Lubelskie

Opole Lubelskie(Gniazdków + 18 km)

99 000 zł14 009 m² 7,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż pole orne 1,4009 ha dwie działki z dojazdem asfaltowymna sprzedaż grunt rolny o łącznej powierzchni 1,4009 ha, składający się z dwóch sąsiadujących działek: działka 1.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna przy lesie Gródek

Gródek(Gniazdków + 25 km)

350 000 zł4 883 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o pow. 4883 m2 z wydaną decyzja o ustaleniu warunków zabudowy (dodatkowo z budynkiem do wykorzystania) w cichej i spokojnej okolicy miejscowości Gródek gm.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Końskowola

Końskowola(Gniazdków + 25 km)

180 000 zł2 194 m² 82,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szanowni Państwo Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną w miejscowości Nowy Pożóg, gmina Końskowola, powiat puławski Działka ewidencyjna numer 130/1 Powierzchnia 2194 mkw Wymiary szerokość:.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana przy lesie Borowiec

Borowiec(Gniazdków + 21 km)

138 000 zł2 300 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 2300 m2 położona w miejscowości Borowiec, gmina Ciepielów. Woda , energia w drodze. W planie zagospodarowania przestrzennego widnieje iż, położona jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Dolna

Opole Lubelskie(Gniazdków + 18 km)

120 000 zł1 396 m² 71,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka rolno-budowlana położona w Opolu Lubelskim przy ulicy Dolnej. Na sprzedaż działka rolno-budowlana o powierzchni 0,1396 ha (1396 m ), położona w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł1 613 m² 309,36 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana (mn) pod 1 lub 2 domy wolnostojące albo "bliźniaka" przy ul. Niezapominajki w puławach/włostowicach. Działki w tym miejscu pojawiają się rzadko w sprzedaży, jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana przy lesie Oblasy

Oblasy(Gniazdków + 12 km)

320 000 zł2 902 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow. 2902 m2 rolno-budowlana z możliwością zabudowy letniskowej, jednorodzinnej i pensjonatowej w atrakcyjnej lokalizacji m Oblasy-Księżę gm. Janowiec pow. puławski.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolna Gniazdków

Gniazdków,mazowieckie

53 728 zł10 082 m² 5,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Informuje o możliwości wzięcia udziału w drugiej licytacji działek rolnych gmina Chotcza, gniazdków. W skład licytowanej nieruchomości wchodzą działki nr : 629, 698, 745, 787, 966,.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij